AquaTrend

Як обрати басейн для готелю


Басейни часто розглядаються як необхідність в готельному бізнесі. Коли туристи шукають готель для бронювання, басейн часто може вплинути на їх рішення.
Басейни в готелі – це наступний рівень розвитку готельного бізнесу. Тому рішення побудувати басейн – відмінний спосіб залучити нових клієнтів і утримати постійних.. Крім того, вартість готелю з басейном, як комерційна нерухомість зростає в середньому на 15-20%.

Однак, якщо ваш готель або заклад відпочинку вирішили запропонувати гостям таку опцію, важливою вимогою стає правильний підбір та обслуговування басейнів.
Це складніше, ніж побудова басейну домашнього користування; є ще багато факторів, на які слід звернути увагу. Басейни готелів будуть більшими та використовуватимуться частіше, ніж приватний басейн – в готелі можуть перебувати десятки чи навіть сотні людей одночасно, і всі вони можуть побажати плавати. Це призведе до більшого зносу, тому басейн повинен бути спроектований і побудований відповідно до досить високих стандартів, щоб задовольнити високий попит.
Крім того, басейн повинен не тільки мати змогу впоратися з активним використанням, але він також повинен естетично відповідати темі готелю.
Зазначимо, що басейн в готелі та готель в цілому стають більш привабливими за наявності дитячої чаші. Як правило, гості невеликих готелів більше цікавляться купанням частіше.

Розрахунок розміру та нюанси проектування.

Розмір чаші буде залежати від місткості готелю і відповідно від того, скільки людей одночасно захочуть в ньому скупатися. Пам’ятайте, що на кожного гостя потрібно приблизно 2 кв.м площі басейну.

Самою оптимальною конфігурацією розмірів басейнів для бізнесу ми вважаємо такі – дорослий басейн 25-12-1,5 і дитячий круглий, діаметром 8 м, глибиною 0,6.

У реалізації проекту потрібно врахувати кілька нюансів. Наприклад, де плануєте розмістити – на вулиці або в приміщенні.
Не можна будувати басейн на слабкому фундаменті. Кожен куб води важить тонну, відповідно навантаження на ґрунт під басейном і фундамент буде значним. Тому якщо у вас блоковий фундамент або вологий ґрунт – доведеться зміцнити.
Якщо басейн планується розмістити не на першому поверсі – додаткове навантаження ляже на перекриття.

По-хорошому, басейн потрібно планувати ще на стадії проектування будівлі.

Потрібно також подбати про вентиляцію, великий обсяг води в приміщенні – це пряме джерело підвищеної вологості. Якщо проігнорувати – неминуча поява цвілі. Питання вирішується створенням припливної вентиляції.
Окремого «люкса» можна домогтися, якщо будувати не простий басейн, а наприклад мінеральний.

Звичайно, басейн – це недешево. Але воно того варто. Цей елемент буде магнітом притягувати жителів в готель, адже що може бути краще, ніж можливість урізноманітнити свій відпочинок, додавши в нього релаксу?

Ми професійно проектуємо і будуємо басейни будь-якого рівня складності під ключ. Замовляйте консультацію і разом ми підберемо оптимальний варіант.

Написати 📞 Подзвонити 📞 Подзвонити