AquaTrend

Переваги власного басейну


Коли чуєш слово «басейн», згадується літо, релакс, вправи та розваги. Є багато переваг від власного басейну. Особливо це відчувається після довгого робочого дня. Немає нічого кращого ніж освіжитися у кришталево чистому домашньому басейні.

Незалежно від того, чи буде використовуватись басейн для розважання з друзями на вечірці чи пікніку або просто відпочивати в кінці дня з сім’єю, ось деякі з переваг володіння власним басейном:

Власний басейн це вклад у здоров’я сім’ї.
Однією з найбільших переваг володіння басейном є можливість покращити здоров’я та фізичної форми всієї сім’ї.
Плавання може підняти тонус, наростити м’язову силу та чудово підходить для серцево-судинної форми.
Крім того, плавання не має жодних негативних наслідків, сприяє спалюванню калорій та втраті ваги, покращує здоров’я серця та підвищує рівень енергії. Водні заняття чудовий спосіб для заспокоєння та нормалізації сну дітей.

 Басейн додає естетичної привабливості до вашого будинку.
Басейн може перетворити ваш двір на особливий оазис з унікальними ландшафтними рішеннями. Уявіть собі задній двір з басейном, який має такі особливості, як протікаючий водоспад та край нескінченності чистої води. Зрештою, будинок з басейном на задньому дворі — найкраще місце для вечірки, так? 

Сучасні басейни пройшли довгий шлях розвитку. Екстравагантні конструкції, технології обладнання, вдосконалені системи очищення води зекономлять кошти та час на прибирання та можуть створити чудову атмосферу.

Енергоефективність сучасних басейнів.
Найновіша вдосконалена технологія включає насоси зі змінною швидкістю та змінними потоками для зменшення споживання енергії, а також енергоефективні обігрівачі для обігріву вашого басейну та продовження купального сезону. Автоматичне наповнення водою та накриття басейну також додають безпеки та захисту вашому басейну. Крім того, існує безліч автоматизованих функцій та функцій, доступних для управління обладнанням басейну за допомогою програм на вашому мобільному телефоні чи електронному пристрої.

Не переживайте за чистоту, підвищення якості води.
У  галузі догляду за водою також відбулися величезні технологічні досягнення. Сучасні системи водопідготовки можуть забезпечити найкращий захист від стійких до хлору криптоспоридій, бактерій, вірусів, лямблій та легіонел. Дезінфекція води підняла якість води в басейні на новий рівень, і результат є одним із найцікавіших досягнень для власників басейнів.

Насолоджуйтесь з друзями та родиною.
Задній двір з басейном – чудове місце для проведення світських вечірок, дитячих розваг, сімейних вечірок або просто спокійної роботи вдома. Для цього потрібно просто вийти за двері у свій власний чудовий край на задньому дворі. З басейном у вашому домі може бути атмосфера, схожа на мрію, коли завгодно.

Написати 📞 Подзвонити 📞 Подзвонити