AquaTrend

Розконсервація басейну для нового сезону


З наближенням теплої пори, ми все частіше мріємо про відпочинок на шезлонгу біля басейну. Розглянемо як правильно і швидко розконсервувати басейн після зими та привести його в порядок.

Догляд за басейном є серйозною і відповідальною справою. Неграмотна консервація басейну на зиму, а також некоректний запуск навесні може завдати реальної шкоди, що вимагатиме чималих витрат для відновлення.

Перед проведенням сезонних заходів проконсультуйтеся з менеджерами компанії. Або в перший час замовляйте сервіс по розконсервації. Така комунікація допоможе вам уникнути проблем в майбутньому. Довірити обслуговування вашого басейну знавцям своєї справи – найоптимальніший вибір. Професіоналізм і досвід надійних майстрів – це гарантія довгого і щасливої експлуатації басейну.

Як підготувати басейн до купального сезону?

Басейн розконсервовують після того, як в ньому лід розтане самостійно. Середня нічна температура повітря триматиметься 10-15 градусів. У цих умовах при зливі води пошкодити чашу басейну буде неможливо.
В цей час температура ґрунту, в який вкопаний басейн, буде відповідати температурі повітря. Матеріал, з якого зроблений басейн, не буде розширюватися. Насамперед рекомендується прибрати з чаші басейну пластикові пляшки, пінопласт та інші гідрокомпенсатори.

Прибрати все велике сміття (гілки, листя), яке зібралося за зиму. Це в тому разі, якщо басейн не був укритий зимовим покриттям, а чаша басейну залишалася під відкритим небом. Вам допоможуть сачки для видалення листя з поверхні води та для видалення сміття з дна басейну.
Якщо перед зимовими холодами басейн був закритий захисною плівкою або покривалом, акуратно зніміть її так, щоб сміття з покриття не падало у воду. Злийте воду.

Проведіть генеральне миття чаші басейну.
Наступний етап – очищення стін і дна щітками з використанням спеціалізованих хімічних препаратів (в залежності від характеру покриття).
Чистячі засоби для стін і дна – це досить агресивні хімікати. При чищенні басейну дотримуйтесь правил техніки безпеки. Працюйте в гумових чоботях і рукавичках, використовуючи віскозну губку або пластмасову щітку з жорсткою щетиною. Не допускайте неконтрольованого витоку хімпрепаратів в навколишнє середовище.
При очищенні басейну приділяйте особливу увагу металевим деталям. Після закінчення робіт добре промийте чашу. Воду, що залишилася видаліть з басейну вручну. Що стосується щіток, то можна брати будь-які. Ретельно перевірте стіни та дно басейну на предмет пошкоджень, ліквідуйте всі «сумнівні місця» в покритті.

Встановіть демонтоване устаткування.
Після очищення можна приступати до установки всього дбайливо збереженого взимку обладнання: сходи, прожектори та т.п. Уважно перевірте всі з’єднання та ущільнення.

Якщо є необхідність, змащуємо всі з’єднання та ущільнення герметиком. Прибираємо з басейну всі зимові аксесуари: заглушки з труб, ставимо у свої гнізда прожектори та форсунки. Продуваємо труби. Встановлюємо насосне обладнання та системи дезінфекції. Після установки бажано провести калібрування обладнання дозування.

Наповнюємо басейн водою до стандартної позначки. Однак, є ще один момент – обробити чашу засобом, яке запобігає появі водоростей(альгіцид). Для цього розведіть засіб з водою по інструкції, візьміть велику губку і ретельно промийте нею дно і стінки басейну. Дочекайтеся, щоб оброблені поверхні повністю висохли. Тепер можна наповнювати басейн свіжою водою.
Перед включенням фільтрувальної установки уважно вивчіть інструкцію по експлуатації та покроково слідуйте даними там рекомендацій. Одночасно із запуском фільтрувальної установки проводимо первинну водопідготовку. Щоб надалі вода не зеленіла і не цвіла, заміряємо рівень рН і вирівнюємо його. Проводимо шокову (ударну) обробку води. Через якийсь час додаємо препарати для постійної дезінфекції та альгіциди, флокулянти.

Важливо! Ні в якому разі не допускається робота насоса без води (насухо).

Кілька разів прогнати весь обсяг води через фільтрувальну установку,
Долити свіжу воду, При необхідності – повторна фільтрація.
За пару днів вода в басейні прийде у відповідність з санітарно-гігієнічними нормами та все що вам залишається – це підтримувати належний рівень чистоти води до настання комфортної температури води для купання.

Все, насолоджуйтесь купальним сезоном!

Компанія Aqua Trend більш як 10 років здійснює будівництво та обслуговування басейнів. Ми підберемо для вашого басейну індивідуальну програму розконсервації та подальшого догляду. Замовте послуги консервації / розконсервації вашого басейну в дірект або за телефоном…

Написати 📞 Подзвонити 📞 Подзвонити