AquaTrend

Як правильно вибрати розмір басейну для вашої родини та будинку?


Проект встановлення басейну вимагає багатьох зважених рішень. Ви повинні будете обрати розмір, форму та матеріали, необхідні для побудови. У цій статті надамо вам кілька порад, що слід врахувати.

Для чого вам потрібен басейн?

Здається, що це досить легке запитання, але коли ви заглиблюєтесь у процес,
виникає багато нюансів.
Для рекреаційних цілей басейни повинні бути неглибокі або ж з плавним збільшенням глибини. Неглибока частина безпечна для дітей, тоді як глибока – для досвідченіших плавців. Це важливо, оскільки людина будь-якого віку зможе скористатися басейном. Рекомендується мати глибину до 1,5м, щоб задовольнити більшість потреб.

Для сім’ї до шести чоловік розмір 4х8 м буде оптимальним. Цей розмір дозволить і плавати та грати в ігри. При цьому температура води залишатиметься комфортною.

Який розмір басейну буде достатнім для вашого подвір’я?

Не у всіх однакові потреби, та й територія.. Отже, простір біля будинку і буде визначати розмір басейну, який ви можете встановити. Важливо максимально використати простір при розробці проекту басейну, враховуючи підхідні доріжки та територію для відпочинку біля нього. Оскільки ми пропонуємо індивідуальні розміри басейнів, ви зможете відповідно оптимізувати свій проект.

Як часто ви будете користуватись басейном?

Ще одним фактором, який слід враховувати, є частота використання. Це вплине на технічне обслуговування басейну, а значить і на вартість. Відкритий або в павільйоні, який дозволить насолоджуватись купанням за будь-якої погоди.

Який бюджет?

Вартість басейну – це не тільки встановлення чаші. Щоб оцінити витрати на басейн потрібно врахувати витрати на проект, безпосередньо на будівництво та експлуатацію. Останні витрати залежатимуть від розмірів та включатимуть вартість хімії, запасних частин, комунікацій.

Отже, вибір ідеального басейну для вашої родини може бути не таким простим, як на перший погляд. Але наші спеціалісти завжди готові допомогти.
Зв’яжіться з нами сьогодні, і ми допоможемо втілити задум на будь-який смак.

Написати 📞 Подзвонити 📞 Подзвонити